alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube

Women · UFC Gear · Clothing

 
[1]
Women Combat Blue UFC Fan Gear Logo T-ShirtWomen Combat Blue UFC Fan Gear Logo T-Shirt

UFC Fan Gear Logo T-Shirt

Women Combat

DÁMSKÉ UFC OBLEČENÍ

Americká společnost UFC provozuje elitní profesionální soutěž ve smíšených bojových uměních. Organizuje akce po celém světě, kterých se účastní špičkoví světoví bojovníci. Bojovníci a bojovnice UFC ovládají bojová umění, jako je box, brazilské jiu jitsu, zápas, muay thai, taekwon- do a jiné styly, které se považují za nejúčinnější bojová umění ve skutečném boji.

Výhody dámského UFC oblečení Reebok

Doby, kdy bylo UFC oblečení otevřené, jsou již pryč. V dnešní době pro oděv existují jasně daná pravidla. Celosvětovým dodavatelem konfekce pro UFC je značka Reebok. Sportovní disciplína bojových umění představuje komplexní sport, který integruje nejrůznější prvky a má ohromný rozsah pohybů. Zápasy vedle toho vyžadují naprosté soustředění – jen tak můžeš nad svým protivníkem vyhrát. Potřebuješ tedy oblečení, které bude kvalitní, odolné, flexibilní, dokonale padne a nebude tě nijak omezovat ani rozptylovat. Kolekce Reebok UFC byla vytvořena právě pro tento druh sportu. Modely využiješ nejen při tréninku bojových umění, ale také při dalších sportech či ve volném čase. V řadě dámského UCF oblečení nalezneš trička a mikiny. Modely jsou k dispozici v různých barvách. Můžeš si tak kousky, které budou vyhovovat tvým potřebám i vkusu.

Dámská trička Reebok UFC

Trička v této kolekci jsou vyrobena z bavlny či jiných prodyšných tkanin. Vyznačují se absolutním pohodlím a praktičností. Můžeš si je obléci na trénink i ve volném čase a všem ukázat, čemu fandíš.

Dámské mikiny Reebok UFC

Mikiny UFC pro ženy jsou vyrobeny z příjemných bavlněných materiálů, které jsou prodyšné, dobře se nosí a hřejí. Využiješ je na rozcvičky, na cestě do posilovny, při podzimní procházce či ve volném čase.