alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube

Women · Jackets · Clothing

 
[68]
1 / 2
Pageof 2

DÁMSKÉ BUNDY REEBOK

Našemu tělu je nejlépe, když se nepřehřívá a když mu není zima – udržuje- li si svoji optimální teplotu. Při outdoorových sportovních aktivitách však tělo vystavujeme různým rozmarům počasí, a navíc se hýbeme a namáháme. Dáváme mu tedy pěkně zabrat. A tady na řadu přichází funkční oblečení, mezi které patří i vhodně zvolená dámská bunda. Převezmi kontrolu nad svým tréninkem a nedovol, aby ti počasí diktovalo, kdy si můžeš zacvičit. Bundy Reebok tě ochrání za každých povětrnostních podmínek.

Proč si pořídit sportovní dámskou bundu

Bunda je důležitou součástí sportovního oblečení. Správný výběr svrchní vrstvy oceníš během chladných měsíců nebo ve chvíli, kdy ti při tréninku nevyjde počasí. Chrání tě před vlivy počasí. Zároveň uchovává vlastnosti vrstev, které máš pod ní. Sportovní bunda poskytuje maximální možnou ochranu těla před chladem, větrem, deštěm a ostatními nepříznivými podmínky počasí. Nevhodně zvolená bunda může způsobit nepříjemný pocit z mokrého oblečení a zimu po těle. Správná svrchní vrstva zabrání ztrátě tělesného tepla a prochladnutí.

Jak si vybrat sportovní dámskou bundu

Při výběru bundy se zaměř zejména na vlastnosti, jako jsou nepromokavost, prodyšnost a tepelná odolnost:

  • Nepromokavá bunda zabrání promočení spodních vrstev.
  • Prodyšná bunda umožní tělesným výparům odcházet od těla, díky čemuž nedochází k hromadění vlhkosti ve spodních vrstvách.
  • Tepelná odolnost se stará o to, aby teplo, které tělo vyprodukuje, neproudilo ven.
Bundu vybírej podle počasí a ročního období:
  • V zimních měsících nebo za chladného počasí zvol prošívanou bundu či bundu s technologií Thermowarm Deltapeak, kterou tvoří dvě vrstvy a výplň z polyesterových vláken. Takové bundy tě zahřejí, a navíc jsou lehké.
  • Během sportování v teplých měsících je vhodné použít svrchní vrstvu z vysoce prodyšného, nepromokavého či větruodolného materiálu. Reebok pro tyto účely nabízí velmi lehké větrovky a nepromokavé bundy a technologii Speedwick, která odvádí pot od těla.