alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
FREE DELIVERY OVER 700 Kč & 100 DAYS FREE RETURNS

Women · Gloves · Accessories

 
[8]
Studio Black One Series Wrist GlovesStudio Black One Series Wrist Gloves

One Series Wrist Gloves

Studio

Combat Black Combat Gloves WhiteCombat Black Combat Gloves White

Combat Gloves White

Combat

Fitness & Training Black Retail MittsFitness & Training Black Retail Mitts

Retail Mitts

Fitness & Training

DÁMSKÉ FITNESS RUKAVICE

Kdy využijete dámské rukavice na cvičení:

  • Při cvičení s činkami a dalším nářadím ve fitness centru
  • Při mnohých skupinových lekcích, jako je HIIT či Cross training
  • Při zápasení a bojových sportech
  • Při některých outdoorových aktivitách, například lezení či cyklistika
Výhody dámských fitness rukavic:

Rukavice na cvičení mají v první řadě mnohé ochranné funkce. Zamezují odření rukou a tvorbě mozolů na dlaních, které může způsobit drsný povrch činek. Dále chrání před bakteriemi a jinými choroboplodnými zárodky, se kterými se můžeš setkat na všech plochách cvičebního nářadí, kterého se dotýkáš. Rukavice určené na bojové sporty zase představují určitou ochranu před poraněním prstů a zápěstí. Dámské rukavice na cvičení mají dále některé praktické výhody. Například zpevňují zápěstí a úchop, takže můžeš jednotlivé cviky provádět lépe a bezpečněji. Zamezují rovněž klouzání činek a dalšího náčiní. Kvalitní modely jsou navíc prodyšné a odvádějí pot. V neposlední řadě jsou rukavice skvělé při cvičení na rotopedu, kdy ti uleví od nepříjemných řídítek.

Na co se při výběru dámských fitness rukavic zaměřit:

  • O jaký typ tréninku jde
  • Jakou potřebuješ velikost
  • Intenzita tréninku
  • Pro klasické fitness tréninky se hodí základní tréninkové modely fitness rukavic Reebok. Jsou vyrobené z příjemného mikrovlákna, které dobře saje pot, či tkaniny PlayDry, která odvádí pot a udržuje pokožku suchou. Na Cross training, občasné vzpírání či kruhové tréninky jsou ideální rukavice z řady Reebok Cross training. Jsou vyrobeny s technologií Speedwick, která se stará o odvod vlhkosti, a mají zvýšenou ochranu dlaní a lepší přilnavost. Pro náročné a těžké vzpírání jsou určeny prodyšné a velmi odolné modely ze vzpěračské kolekce Reebok, které mají kvalitní výplně na dlaních zajišťující ochranu a podporu. Pokud se věnuješ zápasení, zvol modely z řady Combat s prémiovým ochranným polstrováním.