alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Skip to main content

Women · Fitness & Training · Shoes

 
[68]

MID SEASON SALE

Re-energise your wardrobe and save big with up to 50% OFF. Boost your style and bring in the icons.
1 / 2
Pageof 2

DÁMSKÁ FITNESS OBUV REEBOK

Opři se do toho a překonávej hranice. Obuj se a ukaž, co v tobě je. Reebok přináší dámské boty do posilovny, které tvoří funkční materiály, pohodlné odpružení a stylový design.

Proč je důležité cvičit ve správné dámské fitness obuvi

  • Kvalitní boty určené pro konkrétní typ tréninku jsou základem sportovní výbavy.
  • Správná obuv na cvičení je nezbytná pro Kvalitní, zdravý a bezpečný pohyb.
  • Vhodné funkční materiály, například lehká a flexibilní síťovina, zajistí dokonalé obepnutí nohy a prodyšnost, díky které zůstaneš v suchu i při velmi intenzivním tréninku.
  • Komfortní a bezpečná mezipodešev, například lehká pěnová mezipodešev 3D Ultralite EVA či pěna Astroride Flex TR, zajistí optimální odpružení a stabilitu.
  • Odolná a texturovaná podešev se postará o přilnavost a bezpečný došlap.
  • Správně vybrané boty na cvičení jsou pohodlné, dokonale padnou, neomezují tě v pohybu a podporují výkon.
  • obuv vybraná speciálně pro konkrétní typ sportu, např. kardio cvičení či posilování, ti zajistí potřebnou oporu, flexibilitu a návratnost energie a zároveň poskytuje ochranu pro chodidla a klouby.
Jak vybírat dámskou fitness obuv

Při výběru fitness obuvi pro ženy se zaměř na následující body:

  1. Druh cvičení (například silový trénink, kardio cvičení, intervalový trénink)
  2. Místo tréninku (například ve fitness centru, venku či na hřišti)
  3. Osobní vkus (design a barva)

Pro kardio lekce či lehký běh se hodí například řady Speed TR Flexweave, 3D Fusion TR, Speed Her TR či Trainflex 2.0. Pokud se věnuješ intervalovému cvičení či děláš výbušné pohyby, vyber si boty Flexile nebo Trainette 10 MT. Na vysoce intenzivní trénink a hbité pohyby jsou ideální kolekce Flexagon a Sprint TR. Pro všestranný trénink a posilování je mimo jiné určen model Reago Pulse.

Na oficiálním webu Reebok najdeš skvělé boty, které budou odpovídat tvým potřebám i osobnímu vkusu.