alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsspritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Skip to main content

Women · Equipment · Accessories

 
[2]

SPORTOVNÍ POMŮCKY PRO ŽENY

Cvičební pomůcky jsou ideální pro každou ženu, která chce trénovat lépe, efektivněji a neustále posouvat svůj výkon na další úrovně. Kvalitní a praktické fitness náčiní nesmí chybět ve výbavě žádné sportovkyně, která to s pohybem myslí vážně.

Výhody sportovních pomůcek
  1. Optimalizace tréninku: Praktické náčiní, jako jsou činky, steppery či švihadla, dodají tréninku nový rozměr a dokáží zvýšit obtížnost jednotlivých cviků.
  2. Ochrana před úrazem, otlaky či odřeninami: S podložkami na cvičení či páskami na ruce a zápěstí bude pohyb pohodlnější a bezpečnější.
  3. Můžeš je používat i doma: S jejich pomocí dosáhneš kýžených výsledků i v pohodlí domova.
Jak vybírat sportovní pomůcky pro ženy

Sportovní nářadí musí být kvalitní, odpovídat tvým potřebám a perfektně splňovat svůj účel. Při tréninku je důležitý komfort a funkčnost. Vybírej podle následujících kritérií:

  • typ sportu, pro který pomůcky vybíráš (silový trénink, skupinové cvičení apod.)
  • Účel, jaký má náčiní splňovat (ochrana, pohodlí, efektivnější cvičení apod.)
  • Intenzita a frekvence cvičení

V nabídce značky Reebok se nachází podložky na cvičení, činky, švihadla, steppery, pásky na zápěstí a další produkty, se kterými bude cvičení doma i ve fitness centru lepší a jednodušší. Konkrétní modely zvol podle frekvence a intenzity tréninků.

Podložky na cvičení

Podložka poskytuje stabilitu a lepší trakci. Má také pohodlné polstrování. O pevnou půdu pod nohama a rovnováhu se stará neklouzavé provedení s texturou. Speciální povrchová úprava usnadňuje čištění. Prémiový model Elite Yoga má navíc velmi odolné provedení, takže je skvělý na pravidelné používání při skupinových lekcích.

Činky

Činky patří do výbavy každého sportovce. Je to všestranná cvičební pomůcka. Ideální jsou zejména pro formování horní poloviny těla. Využití mají také jako závaží pro zvýšení obtížnost cviků. Činky Reebok jsou železné a mají hladkou vinylovou povrchovou úpravu pro snadnější uchopení.