alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Skip to main content

Women · Accessories

 
[172]
1 / 4
Pageof 4

SPORTOVNÍ DOPLŇKY PRO ŽENY REEBOK

Dámské sportovní doplňky jsou širokou kategorií, která zahrnuje:

 • Sportovní tašky a batoh
 • Sportovní ponožky
 • Pokrývky hlavy
 • Fitness rukavice
 • Sportovní hodinky
 • Pomůcky na cvičení
 • Sluneční brýle
 • Lahve na vodu, ručníky a další doplňky

Všechny tyto věci ti pomohou optimalizovat a zpříjemnit trénink, přepravovat vybavení a chránit jednotlivé části těla.

Proč kupovat sportovní doplňky pro ženy

Fitness doplňky jsou nedílnou součástí každého druhu sportu, protože přináší řadu neocenitelných výhod. Tyto praktické předměty tě zahřejí za chladného počasí, ochrání před sluncem, zabrání odřeninám, změří tvé kroky a tep, bezpečně uloží všechny tvé věci, doladí outfit a pomohou ti dosahovat kýžených výsledků.

Výběr sportovních doplňků pro ženy

Doplňky na cvičení je třeba vybírat pečlivě. Důležité je kvalitní a praktické provedení, díky kterému budou doplňky plnit svůj účel. Základem šatníku každého sportovce jsou sportovní ponožky – ty poskytují dodatečnou ochranu a podporu při pohybu. Ostatní doplňky vybírej podle následujících kritérií:

 1. Typ sportu, pro který doplňky vybíráš:

  Při posilování oceníš například fitness rukavice, které chrání dlaně. Na skupinová cvičení ve fitness centru se zase hodí měkké podložky a sportovní lahve na vodu. Při běhání využiješ například hodinky, na kterých můžeš hlídat čas i tepovou frekvenci.

 2. Místo tréninku:

  Různé pomůcky na cvičení, jako jsou podložky, činky, švihadla či steppery využiješ zejména při cvičení doma. Pokud se rozhodneš vydat do posilovny, potřebuješ sportovní tašku či batoh, kde můžeš bezpečně a pohodlně přepravit své vybavení. Při outdoorových sportovních aktivitách se hodí sportovní čepice, kšiltovky a brýle, které zajistí ochranu před sluncem, větrem či chladem.

 3. Osobní styl:

  Značka Reebok přináší širokou nabídku, ve které si vybereš přesně to, co vyhovuje tvým potřebám i vkusu.