alert-erroralert-infoalert-successalert-warningarrow-left-longbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclosecross-smalldropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
FREE DELIVERY OVER 700 Kč & 100 DAYS FREE RETURNS

Women

 
[2564]

REEBOK DÁMSKÉ SPORTOVNÍ VYBAVENÍ

Značka Reebok oslavuje ženy, které na sobě dokáží pracovat, mají sílu a odhodlání přetvářet samy sebe i svět kolem nich. Ukaž svou sílu a trénuj jako šampión. Nepřestaň překonávat své vlastní hranice. Sportovní vybavení Reebok pro ženy posune tvůj výkon na další úroveň. Pořiď si kvalitní materiály, funkční designy a trendy styly.

Proč nakupovat sportovní obuv a oblečení

Trénink v kvalitním sportovním vybavení má řadu neocenitelných výhod. Oblečení, obuv i doplňky určené na sport jsou vyrobeny z funkčních materiálů, které zajistí, že při cvičení budeš mít maximální komfort. Na tkaniny byla použita například technologie Speedwick, která odvádí pot od těla a udržuje tak pokožku suchou i při intenzivním pohybu. Oblečení s technologií ACTIVCHILL je mimořádně prodyšné a zároveň lehké. Látka z tkaniny Thermowarm Touch tě zahřeje při nízkých teplotách, aniž by dodávala zbytečný objem. Dámské sportovní oblečení má vedle toho promyšlené střihy, které tě neomezují v žádném pohybu. Stejně tak je i dámská sportovní obuv navržena pro konkrétní sporty. Vhodně zvolené běžecké boty či fitness obuv ti zajistí potřebnou oporu, flexibilitu a optimální odpružení a zároveň poskytují ochranu pro chodidla a klouby. V neposlední řadě budeš mít ve sportovním oblečení styl a chuť hýbat se. To jsou výhody, kterým nemohou staré cvičky a oprané tílko konkurovat.

Jak vybírat dámskou sportovní obuv a oblečení

Při výběru sportovního vybavení se zaměř zejména na následující body.

  • Druh cvičení (například fitness trénink, běh, plavání)
  • Místo (například ve fitness centru či venku)
  • Osobní vkus

Oficiální webové stránky Reebok jsou přehledně rozděleny do kategorií, díky čemuž je výběr vhodného sportovního oblečení a obuvi pro ženy snadný. Ať již trénuješ na maraton, zpevňuješ tělo, buduješ kondici či miluješ horské túry, na oficiálním webu najdeš vybavení, které bude vyhovovat tvým potřebám i osobnímu vkusu.