Kdy dostanu zpět peníze za vrácené zboží?

Poslední aktualizace: 6/18/20
Když vrátíš zásilku do místního odběrného místa, může trvat 2–7 pracovních dní, než se zásilka dostane do našeho skladu v Německu.
 
Když vrácená objednávka dorazí do našeho skladu, její zpracování může trvat až 24 hodin.  Během rušných období může její zpracování trvat déle než 24 hodin.
 
Jakmile náš sklad zahájí zpracování tvojí vrácené zásilky, dostaneš e-mail s potvrzením, že jsme vrácenou objednávku obdrželi a pracujeme na ní.

Své peníze dostaneš zpět do 14 dnů ode dne, kdy:
  1. obdržíme tvou vrácenou objednávku v našem skladě nebo
  2. dostaneme od tebe informaci, že odstupuješ od kupní smlouvy. Do těchto 14 dnů (a) nám musíš předložit doklad, že jsi svou online objednávku vrátil/a nebo (b) musíme obdržet tvou vrácenou objednávku v našem skladu.

Po předání zásilky dopravci zabere její doručení zpět na náš sklad v Německu 3 - 5 pracovní dny. Po obdržení vrácených produktů vás budeme informovat e-mailem.
 
Po autorizaci vrácení platby bude vaše banka potřebovat ještě nějaký čas na její zpracování. Doba takového zpracování se liší dle konkrétní banky a způsobu platby. Vrácenou platbu obdržíte stejným způsobem, který jste použili při platbě produktů.

 
Způsob platbyDoba vrácení peněz
Kreditní/debetní kartamax 14 pracovní dnů
Paypalmax 3 pracovní dnů

Pomohl vám tento článek?

Ano / Ne

Kde je moje objednávka?

Přihlaste se nebo použijte funkci Guest Tracker pro rychlé vyhledání vaší objednávky, zahájení vrácení zboží, zrušení položek a kontrolu vrácení peněz.

Stále nemůžete najít odpověď?

ZEPTEJTE SE NAŠÍ ZÁKAZNICKÉ PODPORY

 
Po–Pá: 08:00 až 18:00