Jaká je dodací lhůta a cena přepravného?

Poslední aktualizace: 1/6/21

Jaká je dodací lhůta a cena přepravného?
Tabulka níže uvádí odhadované lhůty způsobů doručení, které jsou teď k dispozici. Předpokládané datum doručení bude zobrazeno při platbě. Při objednávce nad 700 Kč je doručení zdarma!
Za normálních okolností doručujeme do 3-4 pracovních dní. Vhledem k COVID-19 jsme však dodací lhůty prodloužili a doručení tak může trvat déle než obvykle.
 

Způsob doručeníčasCena
Standardní doručení domů prostřednictvím  Posta4-5 pracovních dnů130
Zdarma při objednávce nad 700
Vyzvednutí objednávky ve výdejním místě Posta. 4-5 pracovních dnů130
Zdarma při objednávce nad 700
Vyzvednutí v prodejně adidas 0–5 pracovních dnůZdarma
U přizpůsobených produktů počítej s delší dodací lhůtou.  
* Dodací lhůta pro vyzvednutí v prodejně není stejná jako při doručení v den objednávky, pokud je zboží v prodejně k dispozici. Doplnění zboží z našeho skladu může trvat až 4 pracovních dní.
 
Kde je moje objednávka? 
Informace o stavu objednávky najdeš na stránce s podrobnostmi objednávky. Pokud objednávka ještě nebyla odeslána, pracujeme na tom, abychom ji odeslali co nejdříve. Pokud ti přišel e-mail s potvrzením o odeslání objednávky a číslem Posta pro sledování zásilky, můžeš pomocí odkazu uvedeného v e-mail zjistit aktuální informace o doručení. 

Objednávka může být odeslána v několika zásilkách. V takovém případě posíláme ke každé zásilce samostatný e-mail s vlastním odkazem pro její sledování.

Předobjednávky a položky, u kterých se čeká na doplnění skladových zásob:
Upozornění: Na zboží, které je dočasně vyprodáno, ale lze si ho předobjednat, platí odlišné dodací lhůty. Více informací najdeš zde. Předpokládané datum odeslání si můžeš také ověřit na stránce s přehledem objednávky. 
 
Pravidla a omezení pro doručování zboží
  • adidas.cz doručuje pouze do České Republiky.
  • Naši přepravci doručují zásilky od pondělí do pátku.
  • Nedoručujeme do P.O. boxů.
  • Objednávky se odesílají pouze v pracovní dny. Pracovní dny jsou pondělí až pátek, mimo státní svátky v Česku a Německu.
  • Dodací lhůta závisí na typu zakoupeného zboží, doručovací adrese a zvoleném způsobu doručení. Během výprodejů a akcí může doručení trvat o něco déle než obvykle. 
  • Personalizace produktů, například přidání jména, čísla, znaku nebo vlajky, zabere 1–2 dny. V době uvedení nových modelů vysoce žádaných fotbalových dresů na trh se může dodací lhůta o 2–4 dny protáhnout.
  • Doručování do určitých odlehlých oblastí (např.  některé z Normanských ostrovů) je logisticky náročné, a proto si vyhrazujeme právo tvoji objednávku zrušit a stanovit pro takové objednávky další smluvní podmínky (např. minimální hodnota objednávky).
  • V případě zrušení objednávky nebo potíží s jejím vyřízením tě budeme obratem informovat.

Státní svátky a uzavření skladu
Objednávky zadané v den státního svátku nebo 1 den před státním svátkem mohou být doručeny později. Proto počítej s delší dodací lhůtou, pokud si objednáš zboží v některém z následujících termínů: 01.01.2020, 10.04.2020, 13.04.2020, 08.05.2020, 25.05.2020, 31.08.2020, 25.12.2020, 26.12.2020, 28.12.2020.

Pomohl vám tento článek?

Ano / Ne

Kde je moje objednávka?

Přihlaste se nebo použijte funkci Guest Tracker pro rychlé vyhledání vaší objednávky, zahájení vrácení zboží, zrušení položek a kontrolu vrácení peněz.

Stále nemůžete najít odpověď?

ZEPTEJTE SE NAŠÍ ZÁKAZNICKÉ PODPORY

 
Po–Pá: 08:00 až 18:00