Icons/Social/GoogleCreated with Sketch.

Men Watches Accessories

 
[2]

PÁNSKÉ SPORTOVNÍ HODINKY

Změř své cvičení pomocí chytrých a stylových sportovních hodinek pro muže. Sledování času při tréninku nikdy nebylo jednodušší.

Proč kupovat pánské sportovní hodinky

Sportovní hodinky jsou šikovným pomocníkem a doplňkem při jakémkoli tréninku. Sledování času je velmi užitečné. Máme přehled a případně můžeme měřit délku jednotlivých kol a dobu provádění cviků. Sportovní hodinky jsou navíc vyrobené z materiálů, kterým neškodí pot, a mají praktické konstrukce, díky kterým na ruce dobře a jistě drží. Jsou lehké a dobře padnou, aby tě při cvičení neobtěžovaly.

Výběr pánských sportovních hodinek

Pánské sportovní hodinky musí mít kvalitní provedení a na ruce perfektně držet. Při tréninku či běhání potřebuješ maximální komfort a soustředění, hodinky ti nesmí nijak vadit ani rozptylovat. Při výběru se zaměř na následující:

  1. Typ sportu (silový trénink, běh, plavání atd.)
  2. Účel, jaký mají hodinky splňovat (sledování času, měření tepu)
  3. Osobní styl

Hodinky Nano, Impact, TrackLine, Hook, Uppercut či DropSnatch se hodí jako doplněk s volnočasovému sportovnímu stylu nebo pro sledování času během tréninku. Modely RunTime, Pulse Steel a AllTerrain mají další užitečné funkce.

Hodinky RunTime

Ať už běháš na okruhu, ve městě nebo na venkově, hodinky RunTime jsou dokonalým partnerem. Délku cvičení měří pomocí funkce chronografu a odpočítávání. Alarm připomene, kdy se máš připravit na další činnost či schůzku. Hodinky mají vysoce kvalitní PU pásek s podélnými výřezy pro větrání a odolnou sponou z nerezové oceli.

Hodinky Pulse Steel

Pánské hodinky Pulse Steel jsou dalším ideálním doplňkem při běhání. Měří délku trvání běhu i srdeční tep. Funkce alarmu a odpočítávání jsou samozřejmostí.

Hodinky AllTerrain

Tyto hodinky se inspirovaly běžeckou obuví Reebok AllTerrain a budou tě provázet v jakémkoliv počasí a terénu. Hodinky navíc mají funkce alaru, stopek, duálního času a chronografu, které splňují základní potřeby pro měření při tréninku. Na ruce drží pomocí kvalitního silikonového pásku.