alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsspritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandfilterhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Skip to main content

Pánské teplákové soupravy

 
[24]
Workout Ready Track Suit
Classics Vector Track Jacket
Vector Track Suit
Workout Ready Tricot Track Suit
MYT Track Suit
Training Essentials Vector Track Jacket
Training Essentials Piping Track Suit
Training Essentials Linear Logo Track Suit
Training Essentials Piping Track Suit
Workout Ready Tracksuit
Classics Vector Tape Track Jacket
Classics Back Vector Track Jacket
Vector Track Suit
Classics Washed Track Jacket
Classics Back Vector Track Jacket
Classics Back Vector Track Jacket
Reebok Classics Natural Dye Crew Jacket
Reebok Classics Natural Dye Crew Jacket
Techstyle Track Suit

PÁNSKÉ TEPLÁKOVÉ SOUPRAVY REEBOK

Postav se chladnému počasí v hřejivé pánské teplákové soupravě od Reebok. Kvalitní materiály, funkční provedení a trendy designy využiješ při zimním tréninku i odpočinku.

Proč kupovat pánské teplákové soupravy

Sportovní souprava je vždy dobrým nákupem, protože se hodí pro nejrůznější účely. V žádném případě se tedy nemusíš obávat, že ti bude zbytečně ležet v šatníku. Soupravy jsou vyrobeny z funkčních tkanin, které dobře sají pot, jsou prodyšné a příjemné na dotek. Jsou velmi pohodlné, hřejivé a dobře se nosí. Správně vypracované sportovní soupravy tě neomezují v žádném pohybu. Využiješ je zejména, když se venku ochladí. Soupravu si můžeš obléci při cvičení, odpočinku po tréninku či ve volném čase. Pánské soupravy Reebok jsou navíc velmi moderní i nadčasové a dodávají vytříbený sportovní styl.

Jak vybírat sportovní pánské teplákové soupravy

Teplákovou soupravu je třeba vybrat pečlivě, aby byla maximálně pohodlná a praktická a splnila tak dobře svůj účel. Dobře vybraný model ti bude slušet a bude radost jej nosit. Nezáleží na tom, zda sportuješ či odpočíváš. Při výběru pánské soupravy se zaměř na následující body:

  1. 1) Urči účel, pro který budeš soupravu používat (trénink, cesta do posilovny, odpočinek)
  2. Vyber podle svého osobního vkusu

Pokud se soupravu chystáš nosit zejména ve volném čase nebo máš v plánu oblékat jí na cestě na cvičení, rozhodni se pro soupravu z bavlny či lehkých tkaných materiálů. Pro každodenní nošení jsou určeny například soupravy z řady Reebok Classic. Chceš-li v soupravě sportovat, rozhodni se pro model s technologií Speedwick, která odvádí pot od těla, a tak tě udržuje v suchu a pohodlí. Značka Reebok nabízí rozmanitý výběr stylů. Určitě si vybereš ten svůj.