alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Skip to main content

Pánské legíny

 
[4]

PÁNSKÉ LEGÍNY REEBOK

Postav se statečně nízkým teplotám a vydej se sportovat do chladného počasí v pánských sportovních legínách. Legíny pro muže od značky Reebok ti pomohou vyzrát nad živly a vylepšovat sportovní výkon za každého počasí.

Proč kupovat pánské sportovní legíny

Sportovní legíny jsou vyrobeny z vysoce funkčních sportovních materiálů, které dobře sají pot, jsou prodyšné a ochrání tě i před nepříznivým počasím. Jsou navrženy v důmyslném provedení, které ti zajišťuje absolutní svobodu pohybu. Správně zvolené legíny budou navíc sloužit i jako dodatečná podpora pro svaly. Pánské legíny Reebok mají navíc jednoduchý a nadčasových styl, ve kterém se budeš při tréninku cítit dobře.

Výběr pánských sportovní legín

Ať už je sport jen koníčkem a uvolněním, anebo se mu věnuješ pouze kvůli vypracované postavě a dobré kondici, výběr správných sportovních legín je důležitý. Dobře vybrané kousky tě při pohybu podpoří a dodají chuť sportovat. Při výběru se zamysli nad těmito důležitými body:

  • Účel, pro jaký budeš legíny používat (venkovní trénink, běhání apod.)
  • Místo, kde sportuješ (posilovna, zastřešené sportoviště či volné prostranství)
  • Osobní vkus

Pro venkovní tréninky za chladného počasí se hodí pánské legíny s technologií Speedwick, která odvádí pot od těla a udrží tě v suchu i při intenzivním pohybu. Vlhkost odvádí i tkanina Thermowarm Deltapeak, která zároveň poskytuje výjimečné pohodlí a teplo. Některé modely legín mají navíc technologii ACTIVCHILL, která se stará o výjimečnou prodyšnost. Značka nabízí i kompresní legíny, které nohy pevně obepínají a při cvičení tak svalům poskytují dodatečnou podporu. Pánské legíny Reebok se hodí zejména pro fitness tréninky, lekce LES MILLS™ či Cross training a běhání.