Icons/Social/GoogleCreated with Sketch.
Free delivery & 100 days returns
Free delivery & 100 days returns

Men • Sunglasses • Accessories

7 Products

PÁNSKÉ SLUNEČNÍ BRÝLE REEBOK

Cvičíš za každého počasí a potřebuješ brýle, které tě ochrání před nebezpečnými a pro oči nepříjemnými slunečními paprsky? Nebo chceš jen doladit svůj uvolněný sportovní styl novým doplňkem? Podívej se do nabídky pánských slunečních brýlí Reebok a trénuj bez obtíží i během slunečních dní.

Proč kupovat pánské sluneční brýle

Sportovní sluneční brýle pro muže jsou šikovným doplňkem při jakémkoliv sportu, kterému se věnuješ venku. Při cvičení i ve volném čase tě ochrání před nebezpečným UV zářením. Brýle určené na sport mají tu výhodu, že počítají s tím, že se budeš potit a hýbat. Mají lehké a odolné provedení, které dobře snáší vlhkost a na hlavě drží i při rychlých pohybech a změnách směru.

Výběr pánských slunečních brýlí

Při výběru je důležité, aby byl zvolený model kvalitně provedený a perfektně ti seděl. Musí se ti líbit, nesmí tě nikde tlačit ani ti z hlavy padat. Správně zvolené brýle budou při cvičení pohodlné a budeš se v nich cítit dobře a sebevědomě. Při nákupu slunečních brýlí se nejprve zaměř na šířku hlavy, brýle se nesmí při pohybu na nose hýbat ani z něj padat, také by neměly nikde tlačit. Důležitý je rovněž tvar obličeje, podle něj zvol odpovídající tvar brýlí. Nakonec vyber konkrétní design brýlí, který ladí s tvým osobním vkusem a stylem oblékání.

Všechny pánské sluneční brýle Reebok mají kvalitní polykarbonátová skla zajišťující ochranu očí. Rámečky jsou také polykarbonátové či kovové. Aby brýle dobře držely, mají gumové konce či vnitřní části nožiček. V nabídce značky jsou nadčasové pilotky, hranaté brýle s tenčími i silnějšími obroučkami a ryze sportovní modely s polovičním rámečkem.