alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Skip to main content

Pánské šortky

 
[181]

Get an extra 20% OFF when you spend 999 kr.

It's the best time to shop the End of Season Sale before it all ends. Discount automatically applied at checkout.
1 / 4
Pageof 4

PÁNSKÉ ŠORTKY REEBOK

Pánské fitness šortky byly navrženy pro nejrůznější pohybové aktivity v tělocvičně či fitness centru. Využiješ je na silový trénink, lekce LES MILLS™ či Cross training, běhání, plavání i ve volném čase. Zacvič si ve funkčních a stylových kraťasech vyrobených z kvalitních materiálů.

Výhody pánských sportovních šortek

Sportovní šortky ti při pohybu poskytnou výrazně vyšší komfort. Jsou vyrobeny z funkčních sportovních materiálů, které dobře sají pot, jsou prodyšné a dobře se nosí. Mají důmyslné designy, které tě neomezují v žádném pohybu. Pánské šortky Reebok jsou navrženy pro výkon a rozmanitost pohybů. Vedle toho mají nadčasové designy, které ti při tréninku ve fitness centru, běhu v parku i ve volném čase zajistí stylový sportovní look.

Jak vybírat pánské sportovní šortky

Pánské kraťasy je třeba vybrat důkladně. Správně zvolený model bude pohodlný a umožní ti provádět rozmanité pohyby. Cvičení v nich tě bude těšit. Nezáleží na tom, zda máš závodní ambice, buduješ svaly či ti sport slouží jen jako relaxace. Důležité body při výběru:

  • Typ sportu, pro jaký budeš šortky používat (silový trénink, fitness lekce, běhání, plavání apod.)
  • Místo, kde sportuješ (posilovna, hřiště, bazén)
  • Osobní vkus

Řada modelů pánských šortek Reebok je vyrobena z tkaniny Speedwick, která pomáhá zvládat pot při vysoce intenzivním cvičení. Technologie odvádí vlhkost od těla, díky čemuž zůstáváš v suchu. Většina kraťasů má všitou stahovací šňůrku, která zajistí, že oblečení bude dobře držet i při těch nejnáročnějších pohybech. Tyto typy pánských šortek jsou určeny zejména pro silový trénink, nejrůznější fitness lekce či běhání. Vedle toho značka Reebok nabízí široký výběr ležérních a pohodlných modelů pro volný čas a odpočinek. Oficiální stránky jsou přehledně uspořádány, díky čemuž je výběr vhodných šortek snadný.