alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsspritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandfilterhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Skip to main content

Pánské boty

 
[649]

BACK TO SCHOOL

Are you ready to crush class? Get set for school now.
Reebok Nano X2 Shoes
Classic Leather Shoes
Club C 85 Vintage Shoes
Reebok Royal Glide
Reebok Royal Complete Clean 2.0 Shoes
Classic Leather Shoes
Classic Leather Shoes
Club C 85
Reebok Royal Glide Ripple
Zig Kinetica 2.5 Shoes
Reebok HIIT Training 2 Shoes
Reebok Rewind Run Shoes
Club C 85 Vintage Shoes
Reebok Royal Glide
Work N Cushion 4.0 Shoes
Flexagon Energy 4 Shoes
Zig Kinetica 2.5 Shoes
Reebok Lite Plus 3 Shoes
Classic Leather Make It Yours Shoes
REEBOK ROYAL GLIDE
Eames Classic Leather Shoes
Energen Lite Shoes
Classic Leather Legacy Shoes
Classic Leather Make It Yours Shoes
Walk Ultra 7.0 DMX MAX Shoes
Nano X1 Froning Shoes
Club C 85 Shoes
Ridgerider 6 Shoes
Reebok Nano X2 Shoes Les Mills®
Instapump Fury 95 Shoes
Lavante Trail 2 Shoes
Eames Classic Leather Shoes
Legacy Lifter II Shoes
Reebok Energylux 2 Shoes
Classic Leather Shoes
Reebok Rewind Run Shoes
Club C 85
Workout Plus
Classic Leather Legacy AZ Shoes
Astroride Trail 2.0 Shoes
Court Peak Shoes
La Casa De Papel Zig Kinetica II Shoes
Question Mid Shoes
1 / 14

PÁNSKÉ SPORTOVNÍ BOTY REEBOK

Trénuj jako šampión, ukaž sílu a překonávej své hranice. Pánské sportovní boty Reebok posunou tvůj výkon na další úroveň. Pořiď si pánskou obuv s kvalitními materiály, funkčním odpružením a stylovým provedením.

Proč nakupovat pánské sportovní boty

Kvalitní obuv určená pro konkrétní sport je základní součástí sportovního vybavení a je naprosto nezbytná pro kvalitní, zdravý a bezpečný trénink. Technologie sportovních materiálů zajistí správné padnutí a prodyšnost, která tě udrží v suchu. Materiály, jako je například NanoWeave či kvalitní textilní síťovina, jsou navrženy tak, aby byly mimořádně prodyšné a zároveň lehké. Materiál CORDURA® je navržen pro výdrž a podporu při rychlostním i silovém tréninku. Další předností pánských bot Reebok jsou přesně provedené a promyšlené designy, které myslí na specifika daného sportu. Obuv je pohodlná, perfektně ti padne a nebude tě omezovat v žádném pohybu. Vhodně zvolené běžecké boty či obuv na silový trénink ti zajistí potřebnou oporu, flexibilitu a optimální odpružení a zároveň poskytují ochranu pro chodidla a klouby. Takové výhody ti staré kecky či obyčejné cvičky nabídnout nemohou.

Jak vybírat pánské sportovní boty

Při výběru sportovní obuvi pro muže je třeba zohlednit zejména následující body.

  • Druh cvičení (například silový trénink, běh, turistika)
  • Místo (například v posilovně či na hřišti)
  • Osobní vkus (design a barva)

Oficiální stránky značky Reebok jsou přehledně rozděleny do kategorií, díky čemuž je výběr vhodných bot pro muže velmi snadný a nezabere ti mnoho času. Ať již trénuješ na maraton, nabíráš svaly, buduješ kondici či miluješ horské túry, na oficiálním webu najdeš skvělé boty, které budou vyhovovat tvým potřebám i osobnímu vkusu.