alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsspritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Skip to main content

Pánské kalhoty

 
[80]
1 / 2
Pageof 2

PÁNSKÉ SPORTOVNÍ KALHOTY REEBOK

Na zimu se už nevymlouvej. Vydej se sportovat do chladného počasí v pánských teplákách Reebok. Nic tě nemůže zastavit před tréninkem venku. Pánské kalhoty Reebok ti pomohou vyzrát nad živly a překračovat sportovní hranice za chladných, deštivých i větrných podmínek.

Výhody sportovních kalhot pro muže

Pánské sportovní kalhoty a tepláky ti při pohybu poskytnou výrazně vyšší komfort. Na rozdíl od ostatních kalhot a tepláků jsou vyrobeny z funkčních sportovních materiálů, které dobře sají pot, jsou prodyšné a ochrání tě i před nepříznivým počasím. Jejich provedení je navrženo tak, aby tě tepláky neomezovaly v žádném pohybu. Pánské kalhoty Reebok jsou navíc velmi trendy a zajistí ti na cestě do fitness centra, při ranním běhu i ve volném čase vynikající sportovní styl.

Jak vybírat pánské sportovní kalhoty

Výběr sportovních kalhot je důležité dobře promyslet. Správně zvolené oblečení bude pohodlné a podpoří tě při každém pohybu. Sportování bude radost. Nezáleží na tom, zda závodíš nebo jen sportovně relaxuješ. Důležité body při výběru:

  • Účel, pro jaký budeš kalhoty používat (venkovní trénink, cesta do posilovny, volný čas apod.)
  • Místo, kde sportuješ (posilovna, zastřešené sportoviště či volné prostranství)
  • Počasí, které tě může v kalhotách potkat (vítr, déšť)
  • Osobní vkus

Pro venkovní tréninky za chladného počasí se hodí kalhoty s technologií Speedwick, která odvádí pot od těla a udrží tě v suchu při každém tréninku. Reebok nabízí také dvouvrstvou tkaninu Thermowarm Deltapeak, která je naplněná lehkými polyesterovými vlákny - tepláky tě hřejí, aniž by ti přidávaly zbytečný objem. Některé modely tepláků mají navíc provedení, které odolává větru či odpuzuje vodu. Sportovat tedy můžeš i za větrného či deštivého počasí. Pro sportovní styl při každodenním nošení jsou určeny například nadčasové kalhoty z řady Reebok Classic.