alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Skip to main content

Pánské bundy

 
[61]
Classics Black Smiley JacketClassics Black Smiley Jacket

Smiley Jacket

Classics

1 / 2
Pageof 2

PÁNSKÉ BUNDY REEBOK

Vyhraj nad chladným počasím a sportuj za každého počasí. Vybav se sportovními bundami pro muže s kvalitními materiály, funkčním provedením a trendy designy. Pánské bundy Reebok ti pomohou vyzrát nad živly a vylepšovat výkon za chladných i deštivých podmínek.

Výhody sportovních bund pro muže

Bundy určené pro sportovní aktivity ti při pohybu poskytnou výrazně vyšší komfort. Na rozdíl od ostatních bund jsou vyrobeny z vysoce funkčních sportovních materiálů, které dobře sají pot, jsou prodyšné a příjemně se nosí. Jejich design je přizpůsoben tak, aby tě neomezovaly v žádném pohybu. Pánské bundy Reebok jsou navíc velmi stylové a dodají ti na cestě do fitness centra, při ranním běhu i při procházce městem vytříbený sportovní styl.

Jak vybírat pánské sportovní bundy

Výběr správných sportovních bund je velmi důležitý. Šikovně zvolené oblečení ti dobře padne a dodá energii do každého tvého pohybu. Nezáleží na tom, zda sportuješ závodně či jen pro zábavu. Při výběru se zaměř zejména na následující:

  1. Urči účel, pro jaký budeš bundu používat (venkovní trénink, běh, cesta do posilovny, volný čas apod.)
  2. Urči místo, kde sportuješ (zastřešené sportoviště či ve volném prostranství)
  3. Vybírej podle svého osobního vkusu

Na cestu do posilovny či fitness centra jsou určeny bundy s prémiovou dvojitou tkaninou Thermowarm Deltapeak, která tě zahřeje, aniž by dodávala na objemu. Materiál poskytuje dostatečné teplo, takže už nepotřebuješ další vrstvy. Výplň PrimaLoft® u něktrých modelů poskytuje dodatečnou ochranu před živly. Pro deštivé dny jsou navrženy bundy s vodu odpuzující technologií. Pokud máš na programu běhání, vyber si bundu pro muže s tkaninou Speedwick, která odvádí pot od těla a udržuje tě v suchu. Pro každodenní nošení jsou určeny například nadčasové bundy z řady Reebok Classic či outdoorové bundy Reebok.