alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsspritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Skip to main content

Pánské čepice

 
[29]

PÁNSKÉ ČEPICE A KŠILTOVKY

Cvičíš za každého počasí a potřebuješ pokrývku hlavy, která tě ochrání před chladem či slunečními paprsky? Nebo chceš jen doplnit svůj uvolněný sportovní styl o nový kousek? Podívej se do široké nabídky pánských sportovních čepic a kšiltovek Reebok.

Proč kupovat pánské čepice a kšiltovky

Sportovní čepice a kšiltovky jsou šikovným doplňkem při jakémkoliv sportu. Hodí se zejména, pokud sportuješ venku. V zimním období tě zahřejí a za slunečného počasí tě ochrání před nebezpečným UV zářením. Pokrývky hlavy určené na sport navíc počítají s tím, že se budeš potit. Jsou vyrobeny z materiálů, které dovolí pokožce hlavy dýchat a dobře sají vlhkost. Střih je proveden tak, aby ti čepice dobře padla a držela na hlavě i při rychlých pohybech a změnách směru.

Jak vybírat pánské čepice a kšiltovky

Při výběru je důležité, aby byl zvolený kousek kvalitně provedený a perfektně ti seděl. Jen tak splní svůj účel a nebude ti při cvičení vadit. Nesprávně zvolená pokrývka hlavy bude při pohybu padat či jinak obtěžovat. Zaměř se na následující:

  1. Účel, pro který pokrývku hlavy vybíráš (trénink, běh, výlet apod.)
  2. Počasí, ve kterém ji budeš nosit (léto, zima, déšť)
  3. Osobní styl
Pánské čepice

V zimním období ti nejlépe poslouží pletené bavlněné čepice pro muže. Pohodlný bavlněný materiál je měkký a dobře hřeje. Díky žebrovanému provedení bude čepice na hlavě dobře sedět. Vybírej například z kolekcí Reebok Classic či Active Foundation.

Pánské kšiltovky

Kšiltovky ti poskytují ochranu před slunečními paprsky a nebezpečným UV zářením. Využiješ je tedy nejvíce v létě. Kšiltovky určené na trénink či běhání mají navíc na vnitřní straně pásek z tkaniny Speedwick, která od pokožky odvání pot a tak udržuje hlavu v suchu. Všechny kšiltovky Reebok mají padnoucí střihy a nastavitelné pásky v zadní části hlavy.