alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Pánské rukavice do posilovny

 
[4]
Yoga Black One Series Wrist GlovesYoga Black One Series Wrist Gloves

One Series Wrist Gloves

Yoga

PÁNSKÉ RUKAVICE DO POSILOVNY REEBOK

Trénuj na maximum ve funkčních pánských fitness rukavicích. Dodají ti sebevědomí, usnadní dřinu při každém tréninku a umožní ti posouvat tvé výkony na další úroveň.

Výhody pánských rukavic do posilovny

Rukavice na cvičení jsou neocenitelným pomocníkem při nejrůznějších typech cvičení. Skvělé jsou zejména při vzpírání a silovém tréninku. Užitečné jsou ale také při Cross trainingu, kruhovém tréninku a dalších typech cvičení. Chrání ruce před zraněním, odřeninami, otlaky, spálením a dalšími nepříjemnostmi. Představují výraznou podporu, která ti umožní zvládat obtížnější překážky a cvičit efektivněji. Navíc jsou vyrobeny z funkčních materiálů, které dobře sají pot, jsou prodyšné a pohodlné.

Jak vybírat pánské rukavice do posilovny

Pánské fitness rukavice musí být kvalitní a dobře sedět. Jen tak splní svůj účel. Při koupi se zaměř na následující:

  • typ sportu, na který budeš rukavice používat (např. silový trénink, vzpírání, Cross training)
  • intenzita tréninku

Pro klasické fitness tréninky, které zahrnují všestranné pohyby, včetně cviků s činkami a dalším závažím, se hodí základní tréninkové modely fitness rukavic Reebok. Jsou vyrobené z příjemného mikrovlákna, které dobře saje pot, či tkaniny PlayDry, která odvádí pot a udržuje pokožku suchou. Prodyšnost zajišťují vsadky ze síťoviny. Na Cross training, občasné vzpírání či kruhové tréninky jsou ideální rukavice z řady Reebok Cross training. Vedle prodyšných a pot odvádějících vlastností, které zajišťuje například technologie Speedwick, mají zvýšenou ochranu dlaní a lepší přilnavost. Pro náročné a těžké vzpírání jsou určeny modely ze vzpěračské kolekce Reebok. Jejich konstrukce jsou prodyšné, velmi odolné a mají propracované výplně na dlaních, které zajišťují maximální ochranu a podporu. Pokud se věnuješ zápasení, zvol pánské rukavice z řady Combat s prémiovým ochranným polstrováním. Při výběru vezmi v úvahu také náročnost a intenzitu tréninků. Čím obtížnější trénink, těžší závaží a vyšší intenzita, tím větší ochranu tvé ruce potřebují. Sleduj tedy stupeň ochrany dlaní.