alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsspritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandfilterhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Skip to main content

Pánské rukavice do posilovny

 
[5]

PÁNSKÉ RUKAVICE DO POSILOVNY REEBOK

Trénuj na maximum ve funkčních pánských fitness rukavicích. Dodají ti sebevědomí, usnadní dřinu při každém tréninku a umožní ti posouvat tvé výkony na další úroveň.

Výhody pánských rukavic do posilovny

Rukavice na cvičení jsou neocenitelným pomocníkem při nejrůznějších typech cvičení. Skvělé jsou zejména při vzpírání a silovém tréninku. Užitečné jsou ale také při Cross trainingu, kruhovém tréninku a dalších typech cvičení. Chrání ruce před zraněním, odřeninami, otlaky, spálením a dalšími nepříjemnostmi. Představují výraznou podporu, která ti umožní zvládat obtížnější překážky a cvičit efektivněji. Navíc jsou vyrobeny z funkčních materiálů, které dobře sají pot, jsou prodyšné a pohodlné.

Jak vybírat pánské rukavice do posilovny

Pánské fitness rukavice musí být kvalitní a dobře sedět. Jen tak splní svůj účel. Při koupi se zaměř na následující:

  • typ sportu, na který budeš rukavice používat (např. silový trénink, vzpírání, Cross training)
  • intenzita tréninku

Pro klasické fitness tréninky, které zahrnují všestranné pohyby, včetně cviků s činkami a dalším závažím, se hodí základní tréninkové modely fitness rukavic Reebok. Jsou vyrobené z příjemného mikrovlákna, které dobře saje pot, či tkaniny PlayDry, která odvádí pot a udržuje pokožku suchou. Prodyšnost zajišťují vsadky ze síťoviny. Na Cross training, občasné vzpírání či kruhové tréninky jsou ideální rukavice z řady Reebok Cross training. Vedle prodyšných a pot odvádějících vlastností, které zajišťuje například technologie Speedwick, mají zvýšenou ochranu dlaní a lepší přilnavost. Pro náročné a těžké vzpírání jsou určeny modely ze vzpěračské kolekce Reebok. Jejich konstrukce jsou prodyšné, velmi odolné a mají propracované výplně na dlaních, které zajišťují maximální ochranu a podporu. Pokud se věnuješ zápasení, zvol pánské rukavice z řady Combat s prémiovým ochranným polstrováním. Při výběru vezmi v úvahu také náročnost a intenzitu tréninků. Čím obtížnější trénink, těžší závaží a vyšší intenzita, tím větší ochranu tvé ruce potřebují. Sleduj tedy stupeň ochrany dlaní.