alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Men · Equipment · Accessories

 
[4]
Yoga Black One Series Wrist GlovesYoga Black One Series Wrist Gloves

One Series Wrist Gloves

Yoga

Combat Black United By Fitness Training Hand GripsCombat Black United By Fitness Training Hand Grips

United By Fitness Training Hand Grips

Combat

SPORTOVNÍ POMŮCKY PRO MUŽE

Cvič lépe, efektivněji a posuň svůj výkon na další úroveň. Šikovné pomůcky na cvičení dodají tvému tréninku nový rozměr. Kvalitní sportovní náčiní nesmí chybět ve výbavě žádného sportovce.

Proč kupovat sportovní pomůcky

Praktické fitness náčiní je nedílnou součástí téměř každého tréninku. Šikovné pomůcky cvičení usnadní, ochrání před úrazem, otlaky či odřeninami a dopřejí efektivnější výkon. Můžeš je používat i doma. S jejich pomocí dosáhneš snáze a jistěji kýžených výsledků.

Jak vybírat sportovní pomůcky pro muže

Výběr tréninkových pomůcek je velmi důležitý. Tyto kousky musí být kvalitní, odpovídat tvým potřebám a perfektně splňovat svůj účel. Při cvičení potřebuješ maximální komfort a funkčnost. Vybírej podle následujících bodů:

  1. Urči typ sportu, pro který náčiní vybíráš (silový trénink, skupinové cvičení apod.)
  2. Urči účel, jaký mají pomůcky splňovat (ochrana, pohodlí, efektivnější cvičení apod.)
  3. Vezmi v úvahu intenzitu a frekvenci cvičení

Reebok nabízí podložky na cvičení, činky, švihadla, steppery, potítka a další pomocníky, kteří ti usnadní cvičení doma i ve fitness centru. Konkrétní provedení jednotlivých modelů vyber podle toho, jak často a intenzivně trénuješ. Čím náročnější a častější tréninky, tím odolnější a kvalitnější vybavení potřebuješ.

Podložky na cvičení

Podložka na cvičení nabízí stabilitu, lepší trakci a pohodlné polstrování pro každý cvik. Texturovaný neklouzavý design ti zajistí pevnou půdu pod nohama a rovnováhu. Díky speciální povrchové úpravě je čištění hračka. Prémiová podložka Elite Yoga má navíc velmi odolné provedení, takže je vhodná na pravidelné používání při skupinových lekcích.

Činky

Činky jsou praktickým a základním kouskem fitness vybavení. Ideální jsou zejména pro formování horní poloviny těla. Využití mají také při posilování svalů v dalších částech těla, kdy jako závaží zvýší obtížnost klasických cviků. Činky Reebok jsou železné a mají hladkou vinylovou povrchovou úpravu pro snadnější uchopení. Vybírat můžeš z modelů o hmotnosti 1, 2, 3 a 5 kg.