alert-erroralert-infoalert-successalert-warningarrow-left-longbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube

CrossFit boty pánské

 
[4]

CO JE CROSSFIT?

Crossfit je funkční trénink, který posiluje kompletně celé tělo. Jde o spojení gymnastiky, rychlosti a silového tréninku. Tento program obsahuje prvky vysoce intenzivního intervalového tréninku, gymnastiky, atletiky, vzpírání, veslování, powerliftingu a dalších sportů.

Pro kupovat pánskou obuv Reebok CrossFit?

Jak vyplývá z uvedeného popisu této disciplíny, CrossFit je komplexní a velmi rozmanitý druh sportu. Jako takový vyžaduje kvalitní, flexibilní a odolné vybavení, ve kterém s přehledem zvládneš veškeré prvky, které tento program obsahuje. Kolekce pánských bot Reebok CrossFit byla vytvořena právě pro tento druh všestranného sportu. Řada obsahuje několik důsledně propracovaných modelů, každý v různých barvách a designech. Můžeš si tak vybrat pár bot, který bude dokonale vyhovovat tvým potřebám. Nejvýraznějšími modely jsou následující:

Reebok CrossFit Nano 4.0

Pánská obuv Reebok CrossFit Nano 4.0 je zaměřená na výkon, výdrž a pohodlí. Svršek tvoří nezničitelný, a přesto lehký materiál DuraCage. Vrstva RopePro, která jej obaluje, představuje dodatečnou ochranu a podporu. Síťovina zajišťuje prodyšnost. Mezipodešev poskytuje odpružení a tlumí nárazy. Tyto pánské boty jsou ideální pro všestranný trénink.

Reebok CrossFit Nano 8

Obuv Reebok CrossFit Nano 8 pro muže je nejvšestrannějším a nejspolehlivějším modelem pro trénink CrossFit. Technologicky pokročilá vlákna Flexweave poskytují prodyšnost, stabilitu a výdrž. Přidané odpružení v přední části zajišťuje maximální pohodlí a ochranu při dopadu. Tato obuv je vhodná pro nejrůznější tréninky CrossFit a vysoce intenzivní cvičení.

Reebok CrossFit Legacy Lifter

Pánské boty Reebok CrossFit Legacy Lifter představují technologicky nejvyspělejší vzpěračskou obuv. Anatomický tvar se dvěma pásky umožňuje přesné padnutí. Přilnavá pryž poskytuje trakci a odolnost. Technologie Exoframe na patě přidává podporu navíc. Perforovaná syntetická kůže se síťovinou zajišťuje prodyšnost. Tato obuv pro muže je vhodná zejména pro vzpírání a silový trénink.