alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
FREE DELIVERY OVER 700 Kč & 100 DAYS FREE RETURNS

Pánské sportovní tašky

 
[206]
1 / 5
Pageof 5

PÁNSKÉ SPORTOVNÍ TAŠKY A BATOHY

Cvičíš, jezdíš na výlety nebo u sebe neustále potřebuješ mít několik nezbytností? Pořiď si pánskou tašku, batoh či tašku do pasu. Přeprava a cestování nebylo nikdy jednodušší.

Proč kupovat pánské sportovní tašky a batohy

Sportovní tašky, vaky, batohy či malé tašky do pasu jsou nedílnou součástí sportu. Bezpečně uloží všechny tvé věci. Navíc rozumí potřebám sportovců. Počítají s tím, že z posilovny nosíš vlhké oblečení a obuv, proto jsou vyráběny z prodyšných materiálů, které nechytají zápach jako jiné tašky. Jsou odolné, proto do nich lze uložit i těžší předměty, jako jsou sportovní pomůcky či laptop.

Jak vybírat pánské sportovní tašky a batohy

Výběr sportovního batohu či tašky je velmi důležitý. Zvolený kousek musí být kvalitně provedený a perfektně splňovat svůj účel. Zaměř se především na následující:

  1. účel, pro který tašku vybíráš (trénink ve fitness centru, výlet, cesta do města)
  2. co vše do tašky potřebuješ uložit
  3. osobní styl
Pánské tašky

Potřebuješ-li zabalit vybavení na trénink, jsou ideální nejrůznější tašky typu duffle a menší cestovní tašky. Jsou vyráběny z velmi odolného materiálu, takže překonají veškerá každodenní dobrodružství. Mají šikovné úchyty, pokud chceš tašku nosit v ruce nebo ji rychle popadnout. Ramenní popruhy jsou nastavitelné a mají příjemné polstrování. Uvnitř najdeš praktické přihrádky, které usnadní organizaci a hledání předmětů. Pokud upřednostňuješ něco menšího a jednoduššího, poslouží ti nadčasové stahovací vaky.

Pánské batohy

Pokud rád jezdíš na výlety, bude se ti hodit batoh. Umístíš do něj vše nezbytné, co během dne potřebuješ. Navíc jej můžeš nosit celý den pohodlně na zádech. Reebok nabízí širokou nabídku batohů s měkkými ramenními popruhy a praktickými vnějšími i vnitřními přihrádkami. Stačí si vybrat provedení, které ti nejlépe vyhovuje, a design, který se ti líbí.

Malé tašky a ledvinky

Tento typ je nejlepší na drobnosti, které potřebuješ mít neustále u sebe.