alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Skip to main content

Pánské doplňky

 
[146]

EXTRA 20% OFF THE MID SEASON SALE

Grab an extra 20% OFF when you spend over 999 kr. It's enough to make you want that extra pair...
1 / 4
Pageof 4

SPORTOVNÍ DOPLŇKY PRO MUŽE

Optimalizuj své cvičení pomocí chytrých a stylových sportovních doplňků. Sportovní čepice, rukavice, tašky, hodinky, sluneční brýle, pomůcky na cvičení a další produkty usnadní dřinu při každém tréninku.

Proč kupovat sportovní doplňky pro muže

Sportovní doplňky jsou nedílnou součástí každého druhu sportu. Tito šikovní pomocníci tě zahřejí za chladného počasí, ochrání před sluncem, zabrání odřeninám, změří tvé kroky a tep, bezpečně uloží všechny tvé věci a pomohou ti dosahovat kýžených výsledků.

Jak vybírat sportovní doplňky pro muže

Výběr doplňků na sport je velmi důležitý. Tyto kousky musí být kvalitně provedené a perfektně splňovat svůj účel. Při tréninku či běhání potřebuješ maximální komfort, a ne se zbytečně vláčet s pomůckami, které vlastně nepotřebuješ nebo nefungují dobře. Při výběru se zaměř především na následující body:

  1. Typ sportu, pro který doplňky vybíráš (silový trénink, skupinové cvičení, běh atd.)
  2. Účel, jaký mají doplňky splňovat (ochrana, měření, ukládání věcí apod.)
  3. Místo tréninku (fitness centrum, hřiště, doma)
  4. Osobní styl

Reebok nabízí opravdu široký výběr pánský doplňků na cvičení. Vybírat můžeš z pokrývek hlavy, ponožek, rukavic slunečních brýlí, tašek a batohů, hodinek, lahví na vodu, osušek a dalšího. Sportovní tašku či batoh potřebuješ, trénuješ-li mimo domov. Sportovní čepice, kšiltovky a brýle oceníš, pokud cvičíš venku. Sportovní ponožky jsou základem šatníku každého sportovce, jelikož poskytují dodatečnou ochranu a podporu při pohybu. Sportovní rukavice se hodí pro ty, kteří během svých tréninků vzpírají. Vedle toho značka nabízí také různé pomůcky na cvičení, jako jsou podložky, činky, švihadla či steppery, které využiješ zejména při cvičení doma. Nezáleží na tom, zda se věnuješ posilování, vzpírání, fitness cvičení či běhaní, U Reebok najdeš vše, co potřebuješ.